У 2019 10 європейських кінофестивалів короткометражних фільмів заснували Європейську глядацьку нагороду. Кожен фестиваль номінує національний фільм як переможця у відповідному національному конкурсі, і в кінцевому підсумку всі фільми змагаються один проти одного, щоб отримати статус кращого європейського фільмом року. І найголовніше: журі- це Ви! Що сталося б, якби Ромео і Джульєтта не померли молодими, чи дозволимо ми вимирання рідкісних видів нашої фауни, чи можна вивчити соціальні сценарії поведінки, як змиритися з невиліковними людськими синдромами та помститися політикам? Усе це з присмаком драми та гумору у 2 підбірках короткого метру

 • Кадр з фільму ПАМ'ЯТАТИ

  ПАМ'ЯТАТИ

  Бруно Колле Франція

  12 хв анімаційний 2019 Мова діалогів французька

  Художник Луї і його дружина Мішель переживають дивні події. Світ навколо них, здається, змінюється. Меблі, предмети й люди поволі втрачають свої обриси, а часом і взагалі розпадаються.

 • Кадр з фільму МАНОЛО МОНТЕККІ І КАРМЕЛА КАПУЛЕТТІ

  МАНОЛО МОНТЕККІ І КАРМЕЛА КАПУЛЕТТІ

  Марія Хаймес Іспанія

  30 хв документальний 2019 Мова діалогів іспанська

  Що сталося б, якби Ромео і Джульєтта не померли молодими? Яким було б їхнє життя в 90?

 • Кадр з фільму ПЛЮС ОДИН

  ПЛЮС ОДИН

  Мирослава Клочко Чехія, Україна

  23 хв ігровий 2019 Мова діалогів українська

  Щасливі молодята Іда та Юра чекають народження первістка. Одного дня Іда з'ясовує, що ця дитина буде особливою. Вона не знає, як Юра відреагує на цю новину та яким буде життя з такою дитиною.