До програми Національного конкурсу увійшли дванадцять фільмів про Україну сьогодні, людей, які в ній живуть, про їхні вигадані та реальні історії, мрії та плани. Це фільми, що розкажуть про нас самих та час, в якому ми живемо. Як починати життя заново, відпускати минуле, діяти в умовах відсутності базової безпеки та відкритого військового конфлікту. Проникливі, серйозні, веселі чи трагічні історії!

 • Кадр з фільму MUTE

  MUTE

  Кирило Земляний Україна

  11 хв ігровий 2019 Мова діалогів українська, російська

  Іван понад усе в житті мріє стати актором. Відвідує заняття з акторського мистецтва, готується до вступу в театральний виш. Але є одна суттєва проблема. Іван німий. Чи зможе хлопець здійснити свою мрію?

 • Кадр з фільму TILIA

  TILIA

  Тетяна Усова Україна

  18 хв документальний 2020 Мова діалогів українська

  Чи можна довіряти власній пам'яті? Коли майже всі фотографії знищені, лише цвіт липи береже спогад про близьку людину. 

 • Кадр з фільму СЕКРЕТ, ДІВЧИНА І ХЛОПЕЦЬ

  СЕКРЕТ, ДІВЧИНА І ХЛОПЕЦЬ

  Оксана Казьміна Україна

  12 хв експериментальний 2019 Мова діалогів російська

  Дівчина й Хлопець граються в саду. Вони там самі й нічим нікому не зобов'язані. Так у них з'являється свобода взаємодіяти зі світом у власний спосіб. У цей час дорослі соціальні конструкти переплітаються з чудернацьким дитячим фольклором і стають абстрактними. У світі Дівчини й Хлопця є таємниці, і жити там можна по-різному.

 • Кадр з фільму ВОДА

  ВОДА

  Даша Волга Україна

  21 хв ігровий 2019 Мова діалогів українська, російська

  Чи є шанс на справжнє щастя після емоційних і фізичних травм? Назар, учасник трагічних подій на Сході України, переїжджає на підконтрольну територію і намагається почати життя заново. Втім, нове життя має свої виклики, а минуле так просто не відпускає. 

 • Кадр з фільму КОЛООБІГ

  КОЛООБІГ

  Олексій Радинський Україна

  11 хв експериментальний 2020 Мова діалогів відсутні

  Три роки споглядань мінливих ландшафтів Києва стиснуті в десять хвилин екранного часу. 

 • Кадр з фільму ДЗВІНОК

  ДЗВІНОК

  Кадім Тарасов Україна

  7 хв ігровий 2019 Мова діалогів українська

  Двоє шахраїв обманюють людей по телефону й вимагають гроші. Вони дзвонять уночі й прикидаються родичами, яких заарештували. Тепер їхньою жертвою стала пенсіонерка Марія. Вона готова на все, щоб врятувати свого племінника Ігоря від в'язниці. Та шахраї й гадки не мають, чого чекати від старої безпомічної жінки.