Ти повинен боротися за свої права. А які ж вони - твої права? Цивілізоване суспільство накладає на них ще й масу обов’язків. Сплата податків, дотримання визначених правил поведінки та кола бюрократичного пекла, які треба пройти, щоб отримати бажаний папірець. Що ж робити - залишатися осторонь чи підкоритися, реагуючи на супутні зміни в політиці та культурі по всьому світу?

 • Кадр з фільму ШЛЯХ

  ШЛЯХ

  Маріт Веергейм Нідерланди

  10 хв ігровий 2019 Мова діалогів нідерландська

  Коли Інай з молодшим братиком вирушають з батьком в особливу подорож через місто, дівчинка усіляко намагається їх затримати. Вона знає: якщо вони запізняться, то їм дістанеться солодкий десерт.

 • Кадр з фільму СМЕРТІ ФРЕДДІ

  СМЕРТІ ФРЕДДІ

  Алісія Айзен Канада

  11 хв анімаційний 2019 Мова діалогів англійська

  Наприкінці життя Фредді чекає не надто втішний вихід на біс: тепер він має прожити життя задом наперед, очима кожної комашки, яку коли-небудь убивав.

 • Кадр з фільму ПОДОРОЖ КРІЗЬ ТІЛО

  ПОДОРОЖ КРІЗЬ ТІЛО

  Каміль Деґей Франція

  32 хв ігровий 2019 Мова діалогів англійська, французька, німецька

  Томас, німецькомовний музикант зі Швейцарії, застряг удома, бо зламав ногу. Він тиняється з гіпсом своєю маленькою квартирою в Парижі й намагається написати нову композицію. Вранці на його порозі з'являється неочікувана гостя.

 • Кадр з фільму НОВИНИ

  НОВИНИ

  Лорін Терезі Албанія

  23 хв ігровий 2020 Мова діалогів албанська

  Після весілля молода жінка живе зі свекром і свекрухою, поки її чоловік на заробітках у сусідній країні – Греції. Якось вона випадково знаходить труп дівчини й усе село бореться за те, щоб засвітитися в інтерв'ю по телевізору.

 • Кадр з фільму ШКІЛЬНІ ЗУСТРІЧІ

  ШКІЛЬНІ ЗУСТРІЧІ

  Джаміле ван Вейнґаарден Нідерланди

  11 хв ігровий 2019 Мова діалогів нідерландська

  У цій чорній комедії шкільна зустріч сходить на пси, коли мати піддає сумніву викладацькі методи досвідченої учительки.