Режисер, сценарист і продюсер з Румунії. У 2008 він переміг у номінації “Найкращий сценарій” на Міжнародному кінофестивалі в Торонто з фільмом “Людина-факел”, прем’єра якого відбулася у 2013. Богдан написав сценарій до фільму “Опанці” Антона Ґроувза, котрий здобув приз глядацьких симпатій серед молоді на фестивалі в Клермон-Феррані. Його короткометражний фільм “Різдвяний подарунок” отримав 50 нагород і 7 номінацій, включно з Ґран-прі 12-го фестивалю Wiz-Art і перемогою в номінації “Найкращий фільм” на церемонії вручення нагород Європейської кіноакадемії в 2019 році.

 • НАПОЛОВИНУ ПОГОЛЕНИЙ

  Богдан Мурешану Канада

  12 хв ігровий 2012 Мова діалогів румунська

  На початку 1991 року, після Румунської революції, старий перукар втпадково зустрічає свого колишнього ката, коли той приходить поголитися. В один момент вони помінялися ролями, хоча клієнт відмовляється визнавати, що його впізнали. 

 • НЕҐРУЦЦІ

  Богдан Мурешану Румунія

  14 хв документальний 2014 Мова діалогів румунська

  У травні 2013 мали знести будинок. Групку митців запросили обдумати виставку на одну добу про втрату й зникнення. Перм'єра фільму відбулася в Національному музеї сучасного мистецтва в Бухаресті, в жовтні 2016 року.

 • СПІД

  Богдан Мурешану Румунія

  17 хв ігровий 2016 Мова діалогів румунська

  Двоє молодих людей, сперечаючись, сідають у таксі вночі, але вони й не здогадуються, що водій піде на все, щоб повернути колишню дівчину, навіть на автокатастрофу.

 • ПОДАРУНОК НА РІЗДВО

  Богдан Мурешану Румунія

  23 хв ігровий 2018 Мова діалогів румунська

  Лист сина Миколаю перетворює вечір батька на триллер, якого той не просив.

 • КАРУСЕЛЬ

  Богдан Мурешану Румунія

  7 хв експериментальний 2020 Мова діалогів відсутня

  Дослідження стосунків пари у формі експериментального фільму, де емоційна відстань збільшується через примусову близькість у замкнутому просторі.