Режисер, сценарист і продюсер з Румунії. У 2008 він переміг у номінації “Найкращий сценарій” на Міжнародному кінофестивалі в Торонто з фільмом “Людина-факел”, прем’єра якого відбулася у 2013. Богдан написав сценарій до фільму “Опанці” Антона Ґроувза, котрий здобув приз глядацьких симпатій серед молоді на фестивалі в Клермон-Феррані. Його короткометражний фільм “Різдвяний подарунок” отримав 50 нагород і 7 номінацій, включно з Ґран-прі 12-го фестивалю Wiz-Art і перемогою в номінації “Найкращий фільм” на церемонії вручення нагород Європейської кіноакадемії в 2019 році.

 • Кадр з фільму НАПОЛОВИНУ ПОГОЛЕНИЙ

  НАПОЛОВИНУ ПОГОЛЕНИЙ

  Богдан Мурешану Канада

  12 хв ігровий 2012 Мова діалогів румунська

  На початку 1991 року, після Румунської революції, старий перукар втпадково зустрічає свого колишнього ката, коли той приходить поголитися. В один момент вони помінялися ролями, хоча клієнт відмовляється визнавати, що його впізнали. 

 • Кадр з фільму НЕҐРУЦЦІ

  НЕҐРУЦЦІ

  Богдан Мурешану Румунія

  14 хв документальний 2014 Мова діалогів румунська

  У травні 2013 мали знести будинок. Групку митців запросили обдумати виставку на одну добу про втрату й зникнення. Перм'єра фільму відбулася в Національному музеї сучасного мистецтва в Бухаресті, в жовтні 2016 року.

 • Кадр з фільму СПІД

  СПІД

  Богдан Мурешану Румунія

  17 хв ігровий 2016 Мова діалогів румунська

  Двоє молодих людей, сперечаючись, сідають у таксі вночі, але вони й не здогадуються, що водій піде на все, щоб повернути колишню дівчину, навіть на автокатастрофу.

 • Кадр з фільму ПОДАРУНОК НА РІЗДВО

  ПОДАРУНОК НА РІЗДВО

  Богдан Мурешану Румунія

  23 хв ігровий 2018 Мова діалогів румунська

  Лист сина Миколаю перетворює вечір батька на триллер, якого той не просив.

 • Кадр з фільму КАРУСЕЛЬ

  КАРУСЕЛЬ

  Богдан Мурешану Румунія

  7 хв експериментальний 2020 Мова діалогів відсутня

  Дослідження стосунків пари у формі експериментального фільму, де емоційна відстань збільшується через примусову близькість у замкнутому просторі.